Finał Mazowieckiej Ligi Karate w Sochaczewie!

1️⃣4️⃣ kwietnia w hali MOSiR Sochaczew przy ul. Chopina 101 odbył się Finałowy Turniej Mazowieckiej Ligi Karate Tradycyjnego. Zawody, które współorganizował nasz Klub, odbywały się pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew Pana Piotra Osieckiego. Na matach stawiło się 70 najlepszych zawodników z naszego regionu, którzy zostali wytypowani do Ligi podczas wcześniejszych eliminacji. Przed zawodami trening dla startujących poprowadził Sensei Jerzy Szcząchor / 4 DAN /, instruktor z ogromnym doświadczeniem, medalista mistrzostw Świata ITKF oraz Mistrzostw Europy. Zawody w Sochaczewie stały na wysokim poziomie. Formuła walk każdy z każdym gwarantowała emocje do samego końca. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszego Klubu. W klasyfikacji końcowej Kuba Świątkowski zdobył II miejsce a Adam Dudziński III miejsce. Cenne doświadczenie zebrał Sebastian Sejdak oraz Piotr Grajewski. Dyplomy oraz Medale wręczyła najlepszym Zawodnikom Pani Agata Kalińska – Naczelnik Wydziału Sportu oraz Organizacji Pozarządowych. Foto – W, Koczeski

www